Організаційний відділ

Місце знаходження:
18000, м. Черкаси,
бул. Шевченка, 185, каб. № 327

Розпорядок роботи:
понеділок – четвер 9.00 – 18.15
п’ятниця 9.00 – 17.00
обідня перерва 13.00 – 14.00

Начальник відділу: Тищенко Андрій Олександрович
тел. 37-12-87

e-mail: ova@ck-oda.gov.ua

 

Основні завдання і функції:

    • Здійснення, в межах своєї компетенції, зв’язків і координацію роботи з структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами, об’єднаннями громадян.
    • Надання методичної та практичної допомоги в організації роботи апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення.
    • Проведення за дорученням голови облдержадміністрації перевірок діяльності структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, виконкомів місцевих рад, у межах і порядку, встановлених законодавством, з питань, що належать до компетенції відділу.
    • Формування планів роботи облдержадміністрації за пропозиціями структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, погодженими із заступниками голови облдержадміністрації (відповідно до розподілу обов’язків). Забезпечення контролю за їх виконанням.
    • Здійснення організаційного забезпечення, спільно з іншими структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації засідань колегій, нарад, інших масових заходів, проведення яких ініціюється облдержадміністрацією.

Анонси