Організаційний відділ

Керівник
ТКАЧЕНКО
Юлія Юріївна
Адреса: 18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 327
Телефон: (0472) 37-12-87
Графік роботи відділу:
Контакти
Документи
Основні завдання

 

  • Здійснення, в межах своєї компетенції, зв’язків і координацію роботи з структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами, об’єднаннями громадян.
  • Надання методичної та практичної допомоги в організації роботи апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення.
  • Проведення за дорученням голови облдержадміністрації перевірок діяльності структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, виконкомів місцевих рад, у межах і порядку, встановлених законодавством, з питань, що належать до компетенції відділу.
  • Формування планів роботи облдержадміністрації за пропозиціями структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, погодженими із заступниками голови облдержадміністрації (відповідно до розподілу обов’язків). Забезпечення контролю за їх виконанням.
  • Здійснення організаційного забезпечення, спільно з іншими структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації засідань колегій, нарад, інших масових заходів, проведення яких ініціюється облдержадміністрацією.

Розпорядок роботи

Понеділок-Четвер П’ятниця Обідня перерва
8:00-17:15 8:00-16:00 12:00-13:00

Анонси