Оголошення орендодавця – РВ ФДМУ по Черкаській області про намір передати в оренду об’єкти державного майна, щодо яких надійшли заяви

Пропонується частина приміщення навчального корпусу на другому поверсі чотириповерхової будівлі за адресою: м Черкаси, вул. Онопрієнка, 8. Мета використання – розміщення торговельного об’єкта з продажу непродовольчих товарів (2,0 м2 ) та торговельного об’єкта з продажу поліграфічної продукції та канцтоварів, ліцензованої відео- та аудіопродукції, що призначається для навчальних закладів (6,0 м2 );

Частина нежитлового приміщення першого поверху навчального корпусу № 3 за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28. Мета використання – розміщення банкомата (2,0 м2 ) та термінала самообслуговування (2,0 м2 ) .

Оголошення про намір передати в оренду зазначені об’єкти опубліковано у газеті “Відомості приватизації” від 09.09.2015 р. № 36 (885). Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошень за адресою: бул. Шевченка, 205, кімн. 307, м. Черкаси, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.