Оголошення орендодавця – РВ ФДМУ по Черкаській області про намір передати в оренду об’єкти державного майна, щодо яких надійшли заяви.

Пропонується  нежитлова будівля ларька (И-1) за адресою: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 137. Мета використання – розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення – ремонт взуття;

Частина нежитлових приміщень на першому поверсі № 122,123,124,125, частина нежитлових приміщень на другому поверсі № 210 за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Радянська, 31. Мета використання – розміщення суб’єкта господарювання, що проводить діяльність у сфері права, та площі спільного користування.

Оголошення про намір передати в оренду зазначені об’єкти опубліковано у газеті “Відомості приватизації” від 16.09.2015 р. № 37 (886). Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошень за адресою: бульв. Шевченка, 205, кімната 307, м. Черкаси, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.