Оголошення про прийом документів від інститутів громадянського суспільства для формування складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій і результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) (далі – конкурсна комісія) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Наказом Управління комунікацій

Черкаської обласної державної адміністрації
07.04.2020 № 17

ОГОЛОШЕННЯ

Управління комунікацій Черкаської обласної державної адміністрації оголошує прийом документів від інститутів громадянського суспільства для формування складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій і результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) (далі – конкурсна комісія) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.
Конкурсна комісія утворюється організатором конкурсу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 у складі 14 осіб.
Чисельність державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників організатора конкурсу не повинна перевищувати 50 відсотків кількості членів конкурсної комісії.
Члени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.
Документи, що затверджені організатором конкурсу, складаються з:
заяви про участь у конкурсній комісії (додається);
інформації про діяльність інституту громадянського суспільства (додається).
Адреса, за якою приймаються документи.
18001, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 185,
каб. 150, e-mail: urp.ck@ukr.net (тема „Конкурсна комісія 2020“).
Строки подання документів.
Із 31 березня 2020 року до 14 квітня 2020 року 18-00 год.

Заява про участь у конкурсній комісії

Інформація про діяльність інституту громадянського суспільства