Новини з ProZorro в Черкаській області

щодо використання електронної системи державних закупівель
замовниками в області

З початку року (станом на 12.07.2017) в області оголошено 14,7 тис. закупівель на очікувану вартість 12 млрд.грн., із них завершено 12,8 тис., підтверджена економія становить 130,6 млн.грн., в середньому 10 – 15%
в залежності від закупівлі. Стосовно надпорогових закупівель, оголошено 2,44 тис. тендерів на загальну суму 6,9 млрд.грн. підтверджена економія становить 118,5 млн.грн.
         Яскравими позитивними прикладами є проведення закупівель:

• Чехівським психоневрологічним інтернатом – борошно пшеничне на загальну суму 44,1 тис.грн., зекономлено 18,9 тис.грн. (30%);
  • Драбівською центральною районною лікарнею – офісні меблі
    на загальну суму 75,25 тис.грн., зекономлено 24,8 тис.грн. (24,8%);
  • Комунальним закладом «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради – рафіновані олії та жири, на загальну суму 40 тис.грн., зекономлено 38 тис.грн. (48,7%).
  • Спільно з Черкаським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування», за участі представників Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації 16 червня 2017 року відбувся семінар на тему: «Актуальні питання підготовки проектів до державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад». Учасниками заходу були представники 10-ти об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Зокрема, розглядалося питання про принципи проведення закупівель у системі ProZorro.