Жовтневий дедлайн: черкащани можуть подати проекти на конкурс Секторальної підтримки ЄС

Залишається 20 днів до завершення терміну подання проектів на конкурсний відбір для реалізації за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Кінцевий термін подання проектів 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Для участі в конкурсному відборі заявник проекту подає документи, виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу Міністерства розвитку громад та територій  за посиланням.  (заявку на участь, інформаційну картку проекту та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120, зі змінами).

07 та 08 вересня 2020 року в області вже відбулося навчання щодо конкурсного відбору проектів.

06 жовтня 2020 року з 14.00 до 17.00 год. для заявників проектів проведуть фокус-групу, де вони матимуть можливість отримати фахові рекомендації від експертів з регіонального розвитку щодо підготовлених проектів. Запрошуємо всіх бажаючих представити заздалегідь підготовлені проекти на фокус-групах. Для участі в заході потрібно попередньо надіслати Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, на електронну адресу: dfrr@drr-ck.gov.ua, підготовлені проекти та повідомити про участь в заході.

Звертаємо увагу, що заявникам на фокус-групі необхідно мати роздрукований проект та презентацію (10-15 слайдів) для його представлення на електронному носії, а також бути готовим до обговорення проекту.

Крім того, інформуємо, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації в області формат проведення фокус-групи може бути змінено на он-лайн.

У разі виникнення додаткових питань, звертатися за телефонами Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації: (0472) 37 35 31, (0472) 37 22 69, (0472) 37 31 91.