Жінки в бізнесі: в Україні запускають освітньо-грантову програму Початок для розвитку підприємництва
Програма Початок покращить бізнес-навички українських жінок та допоможе їм запустити чи розвинути власну справу. Після завершення навчання 200 учасниць отримають по 3 000 доларів на розвиток бізнесу. Дві фіналістки проєкту, які матимуть найвищі бали від журі за свої бізнес-проєкти, додатково отримають по 5 000 доларів.
Результати дослідження жіночого підприємництва в Україні в умовах повномасштабної війни показали, що 58% опитаних українок хочуть створити власну справу, але не мають конкретної бізнес-ідеї. Сама тому програма Початок орієнтована не лише на досвідчених підприємиць, а й на початківців.
Навчання проходитиме в офлайн- та онлайн-форматі з грудня 2023 року до лютого 2024 року. Онлайн-частина програми містить 4 освітні модулі:
- аналіз бізнес-моделі;
- фінансове планування та управління;
- створення бізнес-системи обслуговування;
- цифрова трансформація малого й середнього бізнесу.
Окрім цього, учасниці програми матимуть можливість відвідувати групові сесії з психологами, щоб віднайти мотивацію та набути впевненості в публічних виступах. Також підприємиці поглиблять знання про нетворкінг-мережу, яка є ефективним інструментом для розвитку бізнесу.
«Дослідження портрета українських жінок-підприємиць демонструє, що попри виклики повномасштабної війни 87% опитаних українок бачать можливості для розвитку жіночого бізнесу в межах країни. Створювати та акумулювати програми підтримки для жіночого підприємництва та тим самим мотивувати українок започатковувати або ж розвивати власну справу — один із фокусних напрямів роботи Дія.Бізнес. Тому цьогоріч ми спільно з партнерами запускаємо вже другу освітньо-грантову програму для жіночого підприємництва, яка допоможе українкам здобути знання, позмагатися за фінансову підтримку та підсилити своє прагнення врешті реалізувати свої бізнес-ідеї. Ініціатива також буде корисною жінкам зі статусом ВПО, які мріють розпочати власну справу на новому місці», — зазначив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.
300 учасниць, які успішно пройдуть онлайн-навчання та представлять свої бізнес-плани, потраплять до офлайн-етапу. У його межах отримають менторську підтримку та консультації з ментального здоров’я. Крім того, зможуть пройти освітні модулі з маркетингу та брендингу, дослідження ринку, стратегії ціноутворення, методів продажів, створення фінансового плану, податків та юридичних аспектів.
Офлайн-складник програми впроваджуватимуть центри підтримки підприємців Дія.Бізнес.
Подати заявку на участь можна за посиланням до 30 листопада. За деталями звертайтеся на електронну пошту програми: info@pochatokua.com
-
14:56Спорт сильних: на Черкащині борці виборюють всеукраїнську першість
Сьогодні Черкащина приймає Кубок України з греко-римської боротьби. Першість виборюють понад 140 спортсменів із 14 областей України. Зокрема, й нашої. Учасників та їхніх тренерів привітав…
14:56 -
17:56«В агро треба прибирати перепони, а не вибудовувати їх», – Ігор Табурець
День дискусій і пошуків оптимальних шляхів упровадження реформи з меліорації. На Черкащині триває ІІІ Меліоративний форум і виїзні комітетські слухання Комітету Верховної Ради України з…
17:56 -
16:49Версія 2.0: в Україні посилюють регіональну координацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Оновлена. Масштабована. Людиноцентрична. Поле присутності Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» посилюють в Україні через рік після створення Регіональної координації. Про це інформують в координаційному…
16:49 -
16:36В області прогнозують зниження температур
Гігантський блокуючий антициклон-довгожитель, який у метеорології називають «парниковим котлом», тривалий час не допускав у наш регіон свіже повітря Атлантики. Проте вчора він все ж дозволив…
16:36 -
16:10На Черкащині триває жнивна кампанія
Майже 800 тис.тонн збіжжя та зернобобових вже зібрали на Черкащині. Аграрії обробили 138,6 тис. га. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку ОВА. Середня урожайність…
16:10 -
15:53Каталог “Українська техніка для громад” презентували на Черкащині
У межах президентської політики “Зроблено в Україні” в Черкасах відбулась нарада щодо всеукраїнського роуд-шоу “Українська техніка для громад”. У Черкаській обласній військовій адміністрації керівникам громад…
15:53 -
12:42Прозорість і підзвітність: щотижневий моніторинг публічних закупівель на Черкащині
На Черкащині продовжують відстежувати публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 11 по 19…
12:42 -
12:35Жнива-2024: в Україні вже намолочено понад 15 млн тонн зернових та олійних
Аграрії всіх областей збирають ранні зернові культури. Загалом обмолочено 4 403, 25 тис. га зернових і олійних, намолочено 15,7 млн тонн нового врожаю. Про це…
12:35 -
11:21На порталі Дія доступний сервіс електронного бронювання військовозобовʼязаних працівників
Ключова мета запровадження бронювання через портал Дія – максимально пришвидшити процес, зробивши його автоматизованим й наскільки це можливо скоротити час очікування. Керівники критично важливих для…
11:21 -
10:34Влада зобовʼязала мобільних операторів забезпечити 10 годин роботи мережі без світла
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій оновив вимоги щодо роботи базових станцій мобільних операторів в умовах воєнного стану. Тепер під час відключень електроенергії мобільний зв’язок…
10:34 -
09:08Ігор Табурець зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні
З надійними партнерами пліч-о-пліч. Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Мартін Єґер під час візиту на Черкащину зустрівся з очільником області…
09:08 -
08:56Урядовці, представники місцевої влади та міжнародні партнери проводитимуть спільні брифінги щодо подолання енергетичних викликів
Представники Офісу Президента України, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та дипломатичних установ започаткували проведення спільних брифінгів. Вони відбуватимуться що два тижні та будуть…
08:56