Заклади профтехосвіти області долучаться до пілоту від Мінцифри

Вперше в Україні Міністерство цифрової трансформації запускає онлайн-інструмент SELFIE для комплексної оцінки цифровізації закладів освіти. У пілоті беруть участь 60 шкіл і 30 закладів профосвіти з 10 областей України. Серед таких і три заклади профтехосвіти Черкащини.

Зокрема, це Лисянський професійний аграрний ліцей, Іркліївський професійний аграрний ліцей та Уманський професійний аграрний ліцей.

SELFIE (Self-reflectiononEffectiveLearningbyFosteringtheUseofInnovativeEducational Technologies) – це інструмент самоаналізу закладів середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, розроблений експертами Європейської Комісії. Враховує думки керівників закладів освіти, вчителів і учнів. Опитування є анонімним і добровільним.

– Цим інструментом вже скористалися тисячі закладів освіти із 74 країн світу, – відзначає заступниця міністра з цифрової трансформації Валерія Іонан. – Україна стає 75-ою! Кожен заклад отримає доступ до інтерактивного звіту, побачить чесний зріз цифрової готовності закладу освіти та зможе напрацювати стратегічний план дій для покращення цифрової трансформації. Після пілоту можливість скористатися SELFIE буде для всіх українських закладів освіти.