За три доби війни в ГУ НП області зареєстрували 9 кримінальних правопорушень

Упродовж трьох діб Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області зареєстровано 9 кримінальних правопорушень.

Докладніше:
• 24 лютого представники підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, здійснили збройні напади на військові об’єкти розташовані в Черкаському та Уманському районах. В результаті нападу порушено територіальну цілісність України та завдано не значні руйнування будівлі.
• 24 лютого представники підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, здійснили збройні напади на території Уманського району щодо цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури.
• 24 лютого на спеціальну лінію «102» надійшло повідомлення про те, що після вибуху ймовірно артилерійського снаряду у місті Умань, чоловік отримав вогнепальне поранення.
• 24 лютого на спеціальну лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в житловий багатоповерховий будинок у місті Умань влучив ймовірно артилерійський снаряд. Внаслідок події житловий будинок частково пошкоджено, травмованих не має.
• 24 лютого до чергової частини Уманського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що після вибуху ймовірно артилерійського снаряду у місті Умань загинув чоловік, ще одна особа травмована.
• 24 лютого на спеціальну лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в місті Умань внаслідок влучення ймовірно артилерійського снаряду частково пошкоджено автомобіль та фасад будинку. Внаслідок події травмованих не має.
• 24 лютого до чергової частини Уманського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що представники підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, здійснили збройні напади на військовий об’єкт розташований в Уманському районі. В наслідок обстрілу є загиблі українські військовослужбовці та цивільні особи.
• 24 та 25 лютого до чергової частини Уманського районного управління поліції надійшли ряд повідомлень про виявлення на території селищ та міст району боєприпаси, снаряди та осколки від них.
• 25 лютого до чергової частини Уманського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Стрій-Тернопіль-Кропивницький-Знамянка, поблизу села Розсішки виявлено тіло чоловіка, який загинув ймовірно від уламків бойового снаряду після вибуху.

За вказаними фактами відкрито ряд кримінальних проваджень за статтями 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України та статтями 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.