За тиждень на грип та ГРВІ захворіло більше семи тисяч черкащан

З 7 до 13 грудня в області захворіло на грип та ГРВІ більше 7 тисяч черкащан. Про це повідомила керівниця Черкаського обласного лабораторного центру Людмила Кравченко на сьогоднішньому брифінгу в Черкаській ОДА.

Показник загальної захворюваності на 100 тисяч населення склав 604,79. Це на 16,4% вище епідемічного порогу по області і відповідає середньому рівню інтенсивності поширення інфекції.

Серед захворілих – 2278 дітей до 17 років. Найчастіше хворіють діти 5-14 років.

Перевищення епідпорогу зафіксували у Катеринопільському, Жашківському, Золотоніському, Канівському районі та Смілі.

Госпіталізували 157 людей. Найбільше госпіталізованих черкащан 30-64 років, найменше – 15-17 років та 18-29 років.

За цей тиждень від грипу ніхто не помер.

З початку епідсезону в області  перехворіло на грип та ГРВІ більше 63 тисячі черкащан. З них госпіталізовано 1773 особи.