За пів року застосунком Армія+ скористалися 660 000 військових
За пів року роботи з часу запуску Армія+ цим застосунком скористалися 660 000 військовослужбовців із понад 1 500 військових частин. Сьогодні захисникам доступні функції: рапорти, опитування, навчання, а також програма підтримки Плюси.
– У серпні ми почали шлях до амбітної мети. До екосистеми, де в центрі саме військовий. Єдине місце, де дійсно можна розв’язати всі питання з командирами й державою. Щоб військові могли займатись службою, а Армія+ б знімала навантаження у вигляді паперів чи побутових питань. Вважаю, що за ці пів року ми наблизилися до цього. Але попереду ще чимало роботи, — стверджує заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
За цей період у застосунку Армія+ з’явилися:
- Електронні рапорти, які можна подати за кілька хвилин. Усього є 17 типів. За цей час користувачі подали 150 000 рапортів, що мають юридичну силу паперових.
- Опитування. Наразі провели 9 опитувань, у яких отримали понад 130 тисяч відповідей, які вже змінюють військо. Наприклад, у призначені нового керівника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного взяли до уваги зворотний зв’язок від військових.
- Навчання, де можна отримати нові навички або вдосконалити наявні. За пів року ми запустили 6 курсів, які почали проходити 43 000 військових.
- Зміна місця служби. Вперше в історії української армії переведення цифровізували, а його термін скоротився з кількох місяців до кількох днів. 24 000 військових подали рапорти, з них 15 000 — повністю погоджені.
- Повернення зі СЗЧ. До 1 березня військові, що самовільно залишили частину вперше, можуть повернутися на службу — необхідно подати лише рапорт. Близько 60% охочих служити далі подали рапорт в Армія+ і зараз повертаються чи вже повністю поновились на службі в нових частинах.
- Національна програма підтримки Плюси. Великі бізнеси об’єдналися, щоб віддячити захисникам і захисницям спеціальними пропозиціями та знижками. Програма запустилася в грудні. За цей час до неї долучилися АТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укрнафта» та Нова пошта. Пропозиціями від партнерів скористалися 100 000 разів. Завдяки цьому військовим вдалося заощадити понад 6 млн грн.
Цього року перелік сервісів розшириться: масштабується звіт про ураження та запрацює рапорт на отримання винагороди за знищену техніку, а також запуститься сервіс психологічної підтримки та переведення між ЗСУ та НГУ.
За інформацією Міністерства оборони України
-
15:50На Черкащині працюють з кандидатами в усиновлювачі
В області на обліку кандидатів в усиновлювачі перебувають 69 подружніх пар і 16 громадян. Про це інформують у Службі у справах дітей ОВА. Усиновлення є…
15:50 -
15:50Земельний банк: майже 600 млн грн надходжень за пів року торгів
За підсумками півріччя онлайн-аукціонів «Земельного банку» понад 20 тисяч гектарів державних земель передали в законне користування на прозорих і конкурентних умовах. 584,9 млн грн з…
15:50 -
14:50Психологічна допомога ветеранам та їхнім близьким: як на Черкащині вибудовують систему підтримки
Створення маршрутів послуг, відкриття ветеранських просторів і наповнення сервісами й послугами, необхідними для ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Про те, як розвивають послугу з психологічної…
14:50 -
14:35Аутизм у дітей: лікар розповів про ознаки та спеціалізовану підтримку
У Черкасах на обліку з аутизмом перебувають понад 170 дітей. Більшість із них мають інвалідність. Про це повідомив завідувач дитячого відділення обласного психоневрологічного диспансеру Дмитро…
14:35 -
13:45Синоптики прогнозують похолодання на Черкащині
Після рекордно теплого початку цьогорічної весни знову настає похолодання. Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології. За прогнозами синоптиків, 3-4 квітня на Черкащині…
13:45 -
13:28Відеоінструкція від МВС щодо комунікації із ветеранами
В умовах війни підтримка ветеранів набуває особливого значення. Вони віддали і продовжують віддавати своє здоров’я, сили та звичне життя заради нашої безпеки, тому суспільство має…
13:28 -
13:20Доступні кредити 5-7-9%: 12,5 млрд грн уже залучено аграріями у 2025 році
Програма «Доступні кредити 5-7-9%» залишається головним фінансовим інструментом підтримки аграрного сектору України у 2025 році. Цьогоріч 2 194 агропідприємства залучили 12,5 млрд грн за цією…
13:20 -
11:40Про розвиток ШІ в Україні та роботу над національною LLM
Штучний інтелект змінює світ, і Україна має шанс стати повноцінним гравцем у цій сфері. Один із ключових напрямів — розробка великої мовної моделі (LLM), яка…
11:40 -
10:46На Черкащині діє нерестова заборона на вилов риби
На водних об’єктах області триває щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Про це повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської ОВА. Як…
10:46 -
09:50Мобільна амбулаторія ЦКПХ надала понад тисячу послуг
У лютому та березні мобільна амбулаторія Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснила 24 виїзди в міста та села регіону. Під час виїздів мультидисциплінарна команда надала понад…
09:50 -
09:21Хто може отримати слухові апарати безоплатно?
У2024 році Україна вперше централізовано закупила понад 24 тисячі слухових апаратів. Безоплатно їх можуть отримати діти, дорослі з інвалідністю та військові з порушенням слуху. Як…
09:21 -
09:15В Армія+ з’явилися шість нових рапортів
У застосунку Армія+ з’явилися шість нових рапортів, які стосуються звільнення з військової служби за сімейними обставинами чи станом здоров’я. Вони доступні у новій версії, яку…
09:15