За 2020-ий силами служби зайнятості працевлаштували понад 21 тисячу черкащан, половина з яких – жителі сільських місцевостей

Протягом січня-вересня 2020 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 73,5 тис. осіб, у тому числі 42,3 % (31,1 тис. осіб) мешканці сільської місцевості та 57,7 % (42,4 тис. осіб) жителі міських поселень.

Чисельність працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості становила 21,4 тис. осіб, зокрема 51,5 % (11 тис. осіб) мешкали у сільській місцевості та 48,5 % (10,4 тис. осіб) проживали у міських поселеннях.

Для профілактики безробіття та пом’якшення дисбалансу на ринку праці обласною службою зайнятості здійснюється професійна орієнтація громадян.

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості, протягом січня-вересня 2020 року професійне навчання проходили 2,8 тис. безробітних, з яких 77,4 % (2 тис. осіб) мешканці сільської місцевості та решта (0,8 тис. осіб) жителі міських поселень.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4 тис. осіб, з них 71 % (2,9 тис. осіб) мешканці сільської місцевості та 29 % (1,1 тис. осіб) жителі міста.

За інформацією відділу статистики та прогнозування ОЦЗ