З квітня в області розпочнуться перші відправлення призовників до військових частин

Від 1 квітня і до 31 червня триватимуть на Черкащині відправлення призовників у військові частини. Планове завдання для області – 543 призовники. Про це повідомив заступник військового комісара Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Петров.

Загалом, під час весняного призову 259 призовників заступлять на службу до Збройних Сил України, 152 – до Національної гвардії України, 117 – до Державної прикордонної служби України, 15 – до Державної спеціальної служби транспорту.

Підлягають призову на строкову військову службу придатні за станом здоровя до військової служби громадяни України чоловічої статі 18-27 років. Вони нестимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни. Участь у проведення АТО/ООС призовники не беруть.

У зв’язку з пандемією коронавірусу обов’язковим для призовників є результат тесту на коронавірус.