Якісна продукція, робочі місця, соціальна відповідальність: як працює підприємство на Городищині

З 2005 і до сьогодні працюють на розвиток. У Петропавлівці Городищенського району діє «Промислова зона» – філія «Городищенська» Приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес». Днями на підприємство завітав голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов.

Промислова зона – це один із майданчиків птахофабрики, яка складається із 6-ти пташників. Тут утримується близько 280 тис. курей-несучок. Продуктивність курей вражає: в день вони несуть більше 250 тис. шт. яєць, що у підсумку за місяць складає до 7, 5 млн. шт. яєць. Продукція користується попитом: відсортовані та належним чином упаковані яйця постачаються, в основному, у торгову мережу великих супермаркетів області. Частину продукції підприємство експортує в низку країн Близького Сходу.

На підприємстві працює 57 осіб, їх праця організована у одну зміну. Воно є одним із основних наповнювачів районного бюджету. За 8 місяців цього року воно сплатило  понад 940 тис. грн податку на доходи фізичних осіб до районного бюджету. Також ПЗ « Петропавлівка» надає сільській громаді всебічну допомогу: ремонт місцевих доріг та об’єктів сільської інфраструктури.

За інформацією Городищенської РДА