Який вигляд матиме центр підтримки підприємництва Дія.Бізнес

Саме такий вигляд уже за рік матиме центр підтримки підприємництва Дія.Бізнес, що відкриється у Черкасах. Про це написав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у Фейсбуці.

Він будується з нуля за підтримки компаній UKRAVIT,  Huawei Ukraine, Інституту здоров’я рослин. І створить унікальні можливості для підприємців: наприклад, тестувати свій продукт перед виходом на ринок, шукати інвесторів. Це буде середовище максимальної концентрації ідеї підприємництва.

А тим часом уже запрацював консультаційний стенд Дія.Бізнес, розміщений у черкаському ТЦ «Плазма». Так звана консалтинг-зона, де майбутній підприємець може отримати консультацію стосовно відкриття бізнесу. А людина, яка вже має власну бізнес-справу,  – дізнатися, як її розвинути й масштабувати. Поки що таких офлайн-центрів – чотири на всю країну.

«Мені приємно, що Черкащина однією з перших стає платформою для реалізації таких проектів», – говорить Олександр Скічко.

Нагадаємо, що 12 березня на Черкащині Мінцифра офіційно презентувала новий пілотний формат безкоштовного консалтингу від Дія.Бізнес.

Стрічка новин