Як допомогти молоді стати рушієм позитивних змін у країні: дивіться новий серіал на Дія.Освіта «Молодіжна робота: від теорії до практики»

Освітній серіал «Молодіжна робота: від теорії до практики» містить знання та лайфхаки, які допоможуть залучати молодих людей до проєктів і заходів, розвивати їхній потенціал і можливості.

Останні дослідження показують значне зростання громадянської свідомості серед молоді:  59% вважають, що майбутнє України — їхня відповідальність.

Пріоритет держави — підтримати інтерес активної молоді до змін у суспільстві та залучати її до важливих проєктів, дати навички, знання й можливості для самореалізації.

У новому серіалі на Дія.Освіта з семи серій дізнаємося про все, що для цього необхідно:

• молодіжна політика, її складники та завдання;
  • соціальна згуртованість та як усувати бар’єри на шляху до неї;
  • рівні участі молоді в житті громади на основі реальних кейсів;
  • цінності, принципи та завдання молодіжної роботи;
  • форми участі в молодіжній роботі;
  • етапи формування молодіжної політики та залучення молоді до цього процесу.

Розвиток системи підготовки молодіжних працівників триває з 2014 року, відколи Міністерство молоді та спорту запровадили тренінгову програму «Молодіжний працівник».

Переглядайте серіал «Молодіжна робота: від теорії до практики» на платформі Дія.Освіта: https://osvita.diia.gov.ua/courses/youth-work-from-theory-to-practice

До кожної серії доступні завдання, які допоможуть одразу закріпити здобуті знання та знайти цікаві ідеї для власних проєктів.

Також у серіалі є QR-код, за яким можна надати зворотний зв’язок та написати анонімний відгук або ж залишити свою пошту, якщо маєте запитання про молодіжну роботу.

Освітній серіал «Молодіжна робота: від теорії до практики» створений у межах програми «Молодіжний працівник» Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування МЗС Данії для платформи Дія.Освіта.