«Херсонський центр розвитку громад» релокувався до Умані

В Умані відкрився «Херсонський центр розвитку громад». Він переїхав із Херсонщини, втікаючи від окупації.

Центр створили Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», благодійна організація «Благодійний фонд «Це Крафт» та громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».

З початку війни вони організовували процеси гуманітарної допомоги громадам Херсонщини, а в квітні були вимушені частково перевести свою діяльність на Черкащину – в місто Умань.

– Сьогодні взяв участь у презентації можливостей центру розвитку громад, – відзначив керівник Уманської РДА Ігор Миклащук. – Зокрема, пропонується співпраця з органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадськістю над цікавими розвитковими проєктами. Україна рухається європейським шляхом розвитку – адміністративно-територіальна реформа показала свою успішність та ефективність. Не дамо рашистам відібрати наші досягнення!