«WorldSkills Ukraine»: в області підбили підсумки відбіркового етапу всеукраїнського конкурсу

На Черкащині підбили підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». До участі в ньому долучилися здобувачі професійної освіти, випускники профтехів та фахового коледжу області. Про це інформує начальник обласного управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

Конкурсанти продемонстрували професійні вміння за дев’ятьма компетенціями: «Слюсарні роботи», «Технології моди», «Перукарське мистецтво», «Кладка цегли», «Електромонтажні роботи», «Токарні роботи», «Роботи на верстатах з програмним керуванням», «Зварювальні роботи», «Мобільна робототехніка (junior)».

– Захід подібного масштабу є прекрасною можливістю популяризувати робітничі професії серед громадськості, нагадати соціальним партнерам про необхідність спільно формувати робітничий потенціал Черкаського регіону зокрема та країни в цілому, – відзначив головний освітянин області.

За результатами фахових випробувань перемогу святкують:

– у компетенції «Зварювальні роботи» – Бумар Максим (ДНЗ «Черкаський ПЛ»);

– у компетенції «Перукарське мистецтво» – Донченко Оксана (БРЦПО у Черкаській області);

– у компетенції «Технології моди» – Несен Любов (ДНЗ «Золотоніський ПЛ»);

– у компетенції «Електромонтажні роботи» – Колесніков Олександр (Черкаський політехнічний фаховий коледж);

– у компетенції «Кладка цегли» – Стовбур Андрій (ДНЗ «Черкаський ПЛ»);

– у компетенції «Роботи на верстатах з програмним керуванням» – Черевань Владислав (Черкаський політехнічний фаховий коледж);

– у компетенції «Токарні роботи» – Забродін Ігор (ДНЗ «Канівське ВПУ»);

– у компетенції «Слюсарні роботи» – Каплюк Володимир (ДНЗ «Буцький ППЛ»);

– компетенції «Мобільна робототехніка (junior)» – Бас Сергій, Білякова Анастасія (Черкаська спеціалізована школа I—III ступенів №28).