Walk for Freedom: у Черкасах відбудеться хода з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня о 14.00 на Соборній площі відбудеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Після зачитування декларації свободи та виступів спікерів, учасники пройдуть пішою ходою до площі «Дружба народів».

Акція має на меті підвищити поінформованість населення щодо цієї проблеми. Мовчазна та мирна хода проходить кожного року у 50 країнах світу аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Небайдужі громадяни виходять на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Організатори Акції в області – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, Благодійної організації «100% життя Черкаси».

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми її важко подолати. Ми щиро бажаємо через акцію «Walk for Freedom/Хода за свободу» розвивати діалоги, які будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у ході на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Довідково:

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок ідітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до
15-ти років.

В області координатором у сфері протидії торгівлі людьми
є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, яке в партнерстві з БО „100% Життя Черкаси“, спільно з суб’єктами механізму взаємодії, що здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, проводить інформаційно-просвітницькі акції з метою інформування громадян України про цю проблему.

Завдяки співпраці обласної державної адміністрації з благодійною організацією „100% Життя Черкаси“ в області насьогодні 13 осіб, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми одержали статус постраждалої особи. З них 7 осіб постраждали від трудової експлуатації, 6 – втягнуті в злочинну діяльність. Постраждалим надано медичну, психологічну, соціальну та правову допомоги як від державних структур, так і від благодійної організації „100% Життя Черкаси“.