Вже вдруге: черкащанка представила Україну на світовому арт-форумі в Дубаї

Художниця родом з Черкас Яна Руснак вже вдруге представляла Україну на світовому арт-форумі World Art Dubai. Цього року культурна виставка 7-10 квітня об’єднала понад 400 знаних художників з 27 країн. 

До цього виставки Яни з успіхом проходили в Маямі, Бейруті, Стамбулі, Венеції, Відні, де збирали понад 200 тисяч гостей, відзначає очільник Черкащини Олександр Скічко. Додає, що “як це часто буває, часом наші таланти швидше стають відомими за кордоном, а потім про них дізнаються і на Батьківщині. Приємно, що Черкащину все частіше представляють на міжнародних рівнях”. Голова ОДА між тим запросив художницю представити свої картини і в рідному місті.

Сама художниця в інтерв’ю відзначає, що такі виставки, особливо після карантинного затишшя, надихають митців та галереї до відродження. Цього разу на виставці в Дубаях вона представила анімалістичну експозицію. Твердить, що образи тварин є для неї основою деяких людських кодів. Тигр – символ незламності, гепард – грація, лев – стійкість та впертість.

 

Стрічка новин