“Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”: команди Черкащини готуються боротися за першість нацзмагань

Команди Черкащини готуються виборювати першість національних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Маємо вже від області 2715 команд. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, кожна обрала одну з категорій: волейбол, футзал, баскетбол, черлідинг або ж спортивне орієнтування.  

 Учасники вже активно тренуються, – додав він. – Настанови їм незмінно дають імениті спортсмени – наші амбасадори. Уболіваємо за кожного! Разом доведемо, що Черкащина – місце сильних і спортивних.

Зокрема, тренування з черлідингу Черкаської школи №2 відвідав амбасадор проекту Роман Данилюк. Тут він поспілкувався з ученицями та поділився секретами здобуття перемог. Команду тренує керівниця  Федерації черлідингу  та сучасних танців Ірина Євченко. 

Вірте в себе,  – наголосив Роман Данилюк. – Використовуйте кожну можливість. Не зупиняйтеся. Рухайтеся. Досягайте. 

Емоціями від участі у проекті поділилася Аліна Вірська, учениця 5-Б класу.

Я дуже енергійна, – розповідає спортсменка. – Цей вид спорту саме для мене. У нас і команда класна. Усі дружні. Ми підтримуємо один одного.

Її думку розділяє ще одна учасниця проекту –  Рая Савельєва, учениця 6-А класу. Каже, що атмосфера в команді завжди позитивна. Усі працюють злагоджено.  А ще – налаштовані на перемогу.

Нагадаємо, реєстрація команд триває до 1 лютого. Ознайомитися із усіма деталями проекту та зареєструвати команду можна тут: https://scl.gov.ua/

Читайте також: в області до 5 лютого триває голосування за спортивний талісман.  На вибір запропоновані чайка та вовк. Проголосувати можна тут.

Більше актуальної інформації про реалізацію проекту на Черкащині читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин