Всеукраїнська школа онлайн: перші п’ять відповідей на поширені запитання
Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» нещодавно запрацювала, а нею вже користуються тисячі осіб. На офіційній Facebook-сторінці збираються запитання та публікуватимуться відповіді на них у рубриці #запитанняВШО.
«В умовах стрімкого поширення пандемії насамперед важливо забезпечити захист здоров’я та життя кожного учасника освітнього процесу. Водночас ми розуміємо, що процес навчання не повинен зупинятися. Саме тому, аби всі здобувачі освіти отримали належну підтримку передусім у разі впровадження дистанційного навчання, ми запустили «Всеукраїнську школу онлайн». Та актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, спричиненими COVID-19, а й стратегічною необхідністю забезпечення сталості та якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від їх місця проживання та наявних ресурсів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час презентації платформи.
Перші п’ять запитань-відповідей.
1. Не виходить зареєструватися, що робити?
Уважно подивитися інструкцію на сайті в розділі «Як користуватися» . Можливо, саме там є всі відповіді. Якщо не прийшов лист активації — перевірити папку зі спамом або рекламою, можливо, він потрапив саме туди. Таке буває. Якщо нічого не спрацювало, написати нашій чемній та швидкій службі підтримки на support@e-school.net.ua.
2. Чи є платформа ВШО обов‘язковою?
Ні. Ми переконані, що найкращий спосіб завоювати користувачів — запропонувати корисний та якісний продукт. Платформа створена для допомоги учням та вчителям, і кожен може сам вирішувати, як нею користуватися.
3. Чи замінить Всеукраїнська школа онлайн звичайні школи?
Ні. Ми прагнемо, аби кожен учень та вчитель в Україні мав рівний та вільний доступ до якісного навчального контенту, що пройшов експертизу та відповідає державним стандартам. Існування такої платформи як ВШО — запорука сталого освітнього процесу та рівномірного доступу до знань, а також найкраща світова практика. Проте, жодна одна онлайн-платформа не замінить справжню школу, в основі якої — людський контакт та живе спілкування вчителя та учнів. Всеукраїнська школа онлайн також не має такої мети. Ми тут, аби допомогти вам!
4. Чи буде інформатика/трудове навчання/інший предмет?
Ми тільки завершили першу стадію розробки. У планах — створити контент, який поступово покриє всю навчальну програму. В січні почнеться новий етап роботи, і перелік предметів може розширитися. Ми збираємо та передаємо всі ваші відгуки та побажання!
5. Коли з‘являться нові уроки?
Вони з’являються прямо зараз! Щотижня ми оновлюємо платформу та завантажуємо нові уроки, тому слідкуйте за оновленнями.
-
16:51Зроблено в Україні: в Золотоноші відкрили офіс підтримки бізнесу
Державна допомога місцевим виробникам продовжує масштабуватися. Четвертий за рахунком офіс «Зроблено в Україні» з підтримки регіонального бізнесу запрацював на Черкащині. Про це повідомляє начальник ОВА…
16:51 -
15:58Житло для захисників: Черкащина реалізує «Політику Героїв»
Цього року 200 родин ветеранів отримають житло за державними програмами на Черкащині. Зокрема, йдеться про такі категорії: люди з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та…
15:58 -
14:08«Наїв вільний»: в Українському домі презентували колекцію черкаського художника
Понад 300 робіт українського наївного мистецтва склали експозицію проєкту «Наїв вільний». Це картини із приватної колекції Миколи Бабака – народного художника України, відомого черкаського культурного…
14:08 -
13:36«Збережи свою ідентичність»: безоплатний онлайн-курс з дослідження родоводу
Громадська організація «Українська Античність» запустила освітній відеокурс «Збережи свою ідентичність», який стане у пригоді тим, хто хоче дослідити свою сімейну історію. Курс включає дев’ять відеолекцій,…
13:36 -
13:28Український молодіжний фонд провів тренінг для молоді Черкащини
Основи написання грантових заявок опановувала молодь Черкащини. Для них провели навчання фахівці Українського молодіжного фонду. Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та…
13:28 -
13:23В Україні впроваджується автоматичне надання статусу учасника бойових дій
У рамках місяця цифрової трансформації Міністерство у справах ветеранів України зробило важливий крок — автоматизовано надання статусу учасника бойових дій (УБД). Тепер військовослужбовці, які виконують…
13:23 -
12:45На Черкащині вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Чесно та гідно виконали свій обов’язок. Врятували українців та наше майбутнє. Напередодні 14 грудня – дня в історії України, коли ми віддаємо шану ліквідаторам наслідків…
12:45 -
11:53Сонце, мороз та відлига: синоптики прогнозують нетривале зниження температури
На Черкащині відмічаються сонце та морози до 5º у повітрі та до 8º на земній поверхні. Сніговий покрив місцями досягає 5-8 см, грунт промерз на…
11:53 -
11:38Ситуація в області на ранок 13 грудня
Тривога на Черкащині тривала понад 16 годин. Усе через масований російський обстріл України ударними дронами, крилатими ракетами та балістикою. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА…
11:38 -
09:33Діалог влади та бізнесу: підготовка фахівців
Співпраця влади, бізнесу та освітніх закладів є ключовою для підготовки кваліфікованих кадрів. Про це йшлось на черговій онлайн-зустрічі в ОВА в межах комунікаційної платформи “Діалог…
09:33 -
09:12Звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні – Запоріжжя, область. День Сухопутних військ – привітав наших воїнів, відзначив нагородами. 65-та окрема механізована бригада, 27-ма ракетна артилерійська.…
09:12 -
09:09Загальні бойові втрати ворога станом на 13 грудня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.12.24 орієнтовно склали особового складу ‒ близько 760120 (+1390) осіб, танків ‒ 9537 (+5) од, бойових броньованих машин…
09:09