Власна справа: черкащани продовжують отримувати гранти на розвиток бізнесу

Черкащани продовжують долучатися до грантової програми «Власна справа». За результатами ХVІІІ конкурсної хвилі комісією підтримано бізнес-проєкти 23 людей. Про це інформують в обласному центрі зайнятості.

Переможці отримали сертифікати на 250 та 150 тис. грн. Їхні проєкти спрямовані на надання послуг із харчування, вирощування овочів. А також відкриття кав’ярень, магазинів зоотоварів, центру подології та центру очищення води.

Загалом від старту реалізації програми 542 черкащан стали її переможцями. Серед них – 32 особи є учасниками бойових дій.

Нагадаємо, за грантовою програмою “Власна справа” українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як чинний підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць, залежно від суми гранту.

Урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів для ветеранів та другого з подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

Подача заявки на всі напрями програми єРобота здійснюється через портал Дія.