«Виходь на світло!»: податкова служба Черкащини долучається до всеукраїнської кампанії

Все більше компаній та держустанов доєднуються до інформаційної кампанії від Держпраці «Виходь на світло!». На Черкащині підтримала ініціативу обласна податкова служба.

Основні напрямки співпраці та подальшої спільної роботи у межах кампанії обговорили 14 липня під час робочої зустрічі заступника Голови Державної служби України з питань праці Алли Горбатюк, в.о. начальника Управління Держпраці у Черкаській області Юлії Чемич з в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області Сергієм Гришком.

Як відзначила Алла Горбатюк, надзвичайно важливо донести до кожного працівника і роботодавця необхідність дотримання вимог трудового законодавства, офіційного оформлення трудових відносин.

Кампанія «Виходь на світло!» має на меті подолання незадекларованої праці в регіоні та подальшої співпраці відомств у рамках проведення кампанії. Вона також спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.