Відбулося перше засідання Черкаської обласної ради (відео, фоторепортаж)

Участь у роботі першої сесії обласної ради взяли народні депутати України Олександр Завітневич, Олександр Скічко, Антон Яценко, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук, заступники голови ОДА та керівники структурних підрозділів адміністрації.

У результаті вибборів прохідний бар’єр подолали шість політичних партій, а саме: ВО «Черкащани» (18 місць), «Слуга народу» (12 місць), «За майбутнє» (12 місць), «Європейська солідарність» (9 місць),  ВО «Батьківщина» (7 місць) і «Опозиційна платформа – За життя» (6 місць).

Сьогодні обрали голову обласної ради, ним став Анатолій Підгорний. Першим заступником обрали Романа Сущенка.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю:

Ви отримали довіру черкащан ближчі 5 років представляти їхні інтереси і втілювати в життя їхні сподівання. Тепер у всіх вас, незалежно від того, під якими партійними прапорами ви стали владою, з’явилась реальна можливість змінити Черкащину на краще. А також – виконати ті обіцянки, які давали їм під час виборчої кампанії. Зі свого боку я розраховую на спільну і конструктивну роботу – працювати разом з вами заради людей. Всі ви представляєте інтереси жителів області. Тому моя позиція – працювати з усіма і сприяти конструктивній роботі на спільне благо людей, без популізму і пустих обіцянок. Як голова ОДА, я налаштований підтримувати ваші ініціативи, спрямовані на зростання добробуту жителів області і стабільний соціально-економічний розвиток краю, – звернувся Сергійчук.

Додавши, що саме здатність спільне вирішувати складних питань – це якраз і є ознакою зрілості і відповідальності політика.

Вже на грудневу сесію адміністрація плану винести багато важливих питань, які напрацювали за останні місяці. Передусім, це бюджет області і ціла низка галузевих програм. Всі вони стосуються важливих сфер життєдіяльності регіону. Всі ці програми мають на меті сприяти розвитку області і вирішити ті проблеми, які сьогодні турбують людей.