#ВеликеБудівництво: Черкащина серед лідерів із будівництва приймальних відділень

Завершені будівельні роботи у 154 приймальних відділеннях по всій Україні, що будуються та реконструюються в межах Програми Президента України «Велике будівництво».

10 областей є лідерами у цьому напрямі. Це Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області. Загальна будівельна готовність напряму приймальних відділень на сьогодні – 95%.

У межах програми оновлюється майже 150 тисяч кв. м площі приймальних відділень. Фінансування реконструкції та будівництва приймальних відділень відбувається у партнерстві державного та місцевих бюджетів. Його загальний обсяг – 3,7 млрд грн.

Завдяки будівництву та оновленню приймальних відділень понад 37 мільйонів українців отримають доступ до більш якісного медичного обслуговування.

Нагадаємо, що приймальні відділення були включені в Програму Президента України «Велике будівництво» влітку минулого року через пандемію коронавірусу. Адже приймальні – перші відділення, куди потрапляють пацієнти, яких доставляють по швидкій. І саме від якісного медичного обслуговування, обстеження і правильної постановки діагнозу великою мірою залежить подальше успішне лікування.

За інформацією Урядового порталу