#Велике будівництво доріг на Городищині

Між м. Городище та с. Петропавлівка Городищенського району на автодорозі загального користування державного значення Т-24-08 Шевченкове-Городище-/Н-16/ розпочались ремонтні роботи.  Замовник – Служба автомобільних доріг у Черкаській області, підрядна організація – ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», інформують в Городищенській райдержадміністрації. Роботи здійснюють в межах програми Президента України “Велике будівництво”.

Нещодавно голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов оглянув виконання робіт.

Усвідомлюючи, що сезон ремонтних робіт у 2020 році добігає до кінця, Ігор Ладнов на зустрічі з будівельниками висловив сподівання на сприятливу погоду та здійснення ремонту територіальної дороги в цьому році на відрізку від міста Городище до селища Вільшани.