«Важлива співпраця усіх ланок», – Лариса Кошова

Черкаський обласний центр медико-санітарної експертизи підтримує традиції якісної роботи та забезпечення соціального захисту своїх пацієнтів. Вдалося цього досягти і завдяки керівниці закладу Наталії Масенко. Днями її відзначили грамотою ОДА. Вручила відзнаку директорці обласного центру МСЕ заступниця очільника області Лариса Кошова.

– У медичній галузі надзвичайно важлива співпраця усіх ланок, – зауважує посадовиця. – Медико-санітарна експертиза важливий елемент для забезпечення надання соціальних гарантій тим людям, які потребують цього за станом здоров’я. Тут ми також потребуємо професіоналів. Одна з таких – Наталія Масенко – професіонал у сфері медико-соціальної експертизи і реабілітації осіб з інвалідністю. Завдяки її організаторським здібностям втілюються нові проекти, ведеться активна співпраця з громадськими організаціями. Зокрема й людей з інвалідністю.

Між тим представники громадських організацій відзначили Грамотами з відзнакою «зцілення людських душ» та з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю Ларису Кошову та колектив КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» за розвиток і різнопланову науково-практичну роботу зі впровадження нового виду державного стандарту соціально-реабілітаційної послуги Інклюзивного Реабілітаційно-Соціального Туризму на Черкащині та в Україні.