В Україні стартував конкурс на відбір громад для розвитку послуг формування життєстійкості

Міністерство соціальної політики України оголосило конкурс на відбір громад для розвитку послуг формування життєстійкості.

«Розвиток комплексної послуги формування життєстійкості є важливим компонентом розвитку громад у час війни. Життєстійкість – це спроможність наших громадян щодня продовжувати боротьбу за Україну та наші громади. Розвиваючи соціальні послуги, ми даємо шанс мешканцям впоратися зі стресом та викликами, які пов‘язані з війною та загалом із складними життєвими обставинами, які виникають у сім‘ях», – каже Маріанна Білик програмна директорка Української освітньої платформи.
На залучення до проєкту заохочують подаватись усі ТГ України. Громади можуть брати участь у реалізації експериментального проєкту за рахунок бюджетних коштів, благодійної пожертви чи шляхом співфінансування, можна й з інших джерел, не заборонених законодавством.
Важливо:

Заявки подаються до 23:59 26 жовтня 2023 року

• через електронну систему взаємодії органів виконавчої влади
  • або за електронною адресою: info@mlsp.gov.ua
  • копію заявки також надіслати за електронною адресою: Vidbirgromadi@gmail.com