В ОДА вирішували проблему розташування рекламних конструкцій на дорогах області

У Черкаській ОДА відбулося перше засідання комісії з врегулювання проблемних питань у сфері зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Черкаської області. Очолив засідання директор департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА Сергій Чубань.

До складу комісії увійшли представники Служби місцевих автомобільних доріг, ГУ ДСНС, ГУ Національної поліції у Черкаській області, Центру надання адміністративних послуг.

Сергій Чубань розповів, що фахівці Департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА обстежили рекламні конструкції на автомобільних дорогах загального користування Р-10 та Р-09 Канівського напрямку, Н-16 та Н-08 Золотоніського напрямку, О 241719 / H-16 / – під’їзд до Черкас. В обстеженні взяли участь також представники Управління патрульної поліції та Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

«Результати обстеження невтішні. Ми зафіксували багато порушень встановлення та розміщення рекламних конструкцій. Розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів на сьогодні є досить актуальним і нагальним питанням, яке необхідно терміново вирішувати», – сказав Сергій Чубань.

Члени засідання обговорили результати проведених досліджень щодо наявності законних підстав розташування рекламних конструкцій на автомобільних дорогах загального користування.

«Ми маємо чітке завдання – привести до ладу всі рекламні конструкції на автомобільних дорогах області. Тому працюватимемо в активному, швидкому режимі, але згідно чинного законодавства. Всі конструкції без документальних дозволів будуть демонтовані», – сказав директор департаменту інфраструктури та ЖКГ.

Сергій Чубань доручив керівникам профільних структур підготувати та надати пропозиції щодо внесення змін до Порядку видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Черкаської області.