В області збирають форум для ОСББ про енергомодернізацію

В офлайн та онлайн-форматах пройде Форум «Можливості для бізнесу: Енергомодернізація багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності» для ОСББ. Він відбудеться 7 жовтня за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської торгово-промислової палати та Програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності України.

На Форумі розглядатимуться питання:

1. Програми підтримки ОСББ та досвід їх використання;
  2. Фінансові аспекти модернізації багатоквартирних будинків;
  3. Нові технології в модернізації та smart управлінні багатоквартирними будинками.

Форум відбудеться з 9-30 до 15-00 години. До участі запрошуються представники виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ.

Попередня реєстрація за посиланням.

Тут потрібно зазначити форму участі у заході, безпосередньо чи в онлайн режимі. Для участі в он-лайн режимі вхід та встановлення додатку Zoom Meetings відбувається за посиланням https://undp.zoom.us/j/89196050293 (ідентифікатор конференції: 891 9605 0293).

ПРОГРАМА ТУТ,