В області запустили флешмоб «Покажи світу пам’ятки Черкащини»

18 квітня у світі відзначатимуть День пам’яток і визначних місць. Тому в області розпочали флешмоб «Покажи світу пам’ятки Черкащини». Запутили акцію Управління культури Черкаської ОДА разом з Державним історико-культурним заповідником «Трипільська культура».

Черкащина багата на культурні об’єкти, але дуже часто, будучи «локально відомими», вони залишаються, практично, terra incognita для інших, географічно віддалених від них, жителів навіть нашої області.

Тому мета флешмобу – популяризувати історичні місця кожної громади, підняти над ними завісу інформаційного забуття та допомогти зробити їх  загальноукраїнським чи, навіть, загальносвітовим надбанням.

Що потрібно зробити:

– сфотографуйте культурну пам’ятку, що розташована у вашій місцевості;

– опублікуйте фото у  Фейсбук з хештегом  #надбання_Черкащини.

За інформацією Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА