В області визначили кращу спортсменку березня

Боксерка Тетяна Довгаль стала кращою спортсменкою березня-2021 на Черкащині. Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

На це звання в березні претендували п’ятеро спортсменів: стрілець Сергій Куліш, боксерки Тетяна Довгаль і Владислава Солов’янова, легкоатлетка Валентина Михайлик і важкоатлет Альберт Манжула. Голоси представників експертної комісії розділилися між кандидатами, перемогу ж виборола Тетяна Довгаль. Олімпійський осередок Черкащини відзначить кращу спортсменку березня та її тренера грошовою премією.
Кандидат у майстри спорту Тетяна Довгаль взяла участь у чемпіонаті України з боксу серед молоді, що відбувся 8-14 березня в місті Ужгород. Спортсменка стала чемпіонкою України у ваговій категорії 60 кг і набрала 150 очок. Тетяна – вихованиця Ватутінської ДЮСШ, боксерського клубу «Кузня». Тренує спортсменку Ілля Дубовий.
Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш взяв участь у Кубку світу зі стрільби кульової в місті Нью-Делі (Індія). Спортсмен показав другий результат у стрільбі з гвинтівки з трьох положень (50 м). Сергій – вихованець школи вищої спортивної майстерності, його тренер – Віктор Нагній.
Кандидат у майстри спорту Владислава Солов’янова стала учасницею чемпіонату України з боксу серед юніорів в Ужгороді. Боксерка виборола «золото» змагань і набрала 150 очок. Владислава – вихованка Тальнівської ДЮСШ, її тренер – Іван Бабой.
Валентина Михайлик 27 березня взяла участь у Командному чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, що приймало місто Рівне. Атлетка здобула «бронзову» нагороду змагань серед молоді на кросі 5000 метрів і набрала 100 очок. Валентина – вихованиця Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи оліміпйського резерву, тренують спортсменку Леонід Нечипоренко та Олена Нечипоренко.

Кандидат у майстри спорту Альберт Манжула став учасником чемпіонату України з важкої атлетики до 20 років (юніори), що відбувся 22-27 березня в Чернігові. Альберт здобув третє місце у поштовху у вазі 146 кілограми і набрав 100 очок. Альберт – вихованець ФСТ «Колос» АПК України. Тренує спортсмена Євгеній Олійник.