В області визначили кращого спортсмена грудня-2020

На Черкащині вже традиційно визначили кращого спортсмена місяця. Експертна комісія відділення НОК України у Черкаській області обирає переможця за результатами досягнень на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. За результатами голосування, перемогу здобув і став кращим спортсменом грудня майстер спорту України міжнародного класу Ілля Ковтун, який продемонстрував найвищий результат та став п’ятиразовим чемпіоном Європи. Спортсмена-переможця та його тренера Ірину Надюк відділення НОК України в Черкаській області відзначить грошовою премією.

Загалом у грудні високі результати продемонстрували черкаські гімнасти Ілля Ковтун, Іван Севрук та Юлія Касяненко. Саме вони стали претендентами на звання кращого як переможці та призери чемпіонатів Європи з гімнастики спортивної, що відбулися в Туреччині.

Вихованці ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна», Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності Іван Севрук та Ілля Ковтун стали учасниками чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів. Вони виступали у складі юніорської збірної України і вибороли низку нагород.
Ілля Ковтун виборов п’ять «золотих» і одну «срібну» нагороди. Він став чемпіоном Європи в індивідуальному багатоборстві, у вправі на гімнастичному коні, на брусах, на кільцях та виборов командне «золото». Також він здобув «срібло» з опорного стрибка.
Іван Севрук здобув командне «золото» та «срібло» у вільних вправах. Підготувала спортсменів тренер Ірина Надюк.

Вихованиця КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради Юлія Касяненко, яка нині навчається в Києві в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного та тренується на Олімпійській базі «Конча-Заспа», взяла участь у чемпіонаті Європи серед юніорок. Юлія виборола «срібло» командних змагань та стала юніорською віце-чемпіонкою Європи. Також спортсменка посіла шосте місце на колоді. Тренували Юлію черкаські тренери Анастасія Красовська та Алла Красовська. Зараз зі спортсменкою працюють тренери Оксана Першина та Анна Лев.

За інформацією відділення НОК України у Черкаській області

Стрічка новин