В області визначили кращого спортсмена червня-2024

Сергій Куліш – кращий спортсмен червня-2024 на Черкащині. Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

У червні на звання переможця претендував один кандидат. Експертна комісія визначила його кращим спортсменом місяця на Черкащині.
Сергія Куліша та його тренера Віктора Нагнія відділення НОК України в Черкаській області відзначить грошовою премією.

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш узяв участь у чемпіонаті Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї, що відбувся в хорватському Осієку із 28 травня по 7 червня.

Там спортсмен виборов золото в командній стрільбі з гвинтівки мікс, срібну нагороду – в особистому виступі в стрільбі з гвинтівки у вправі МГ-5. Також він посів четверте та п’яте місця у вправах МГ-9 та МГ-5 тріо відповідно.

Крім того, Сергій Куліш став учасником Відкритого літнього чемпіонату України з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, що відбувся наприкінці червня у Вінниці. Там спортсмен виборов два золота. Він став кращим у вправах ГП-6 та МГ-5.