В області виявили 12 соціальних закладів, які працюють без реєстрації

На Черкащині виявили 12 закладів, які працюють без відповідної реєстрації або з порушенням законодавства, із них 6 декларують себе як надавачі соціальних послуг стаціонарного догляду, де проживає 141 особа. Їхню діяльність встановили у ході перевірок соцзакладів, які нині проводять в області. Результати повідомила заступниця очільника області Лариса Кошова у ході колегії Міністерства соціальної політики України.

Питання щодо організації роботи, направленої на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в закладах сфери надання соціальних послуг тримають на контролі в області. Зокрема 17 діючих мобільних груп проводять перевірки щодо виявлення незареєстрованих суб’єктів господарювання, які надають послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику.

У своєму виступі Лариса Кошова зазначила, що відомості про виявлені заклади внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З метою легалізації їх діяльності ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо включення таких закладів до реєстру надавачів соціальних послуг.