В області триває робота з розробки Програми розвитку МСП на 2021 – 2027 роки

Робота над проектом Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2027 роки продовжується на Черкащині. Сьогодні спільно з представниками бізнесу, громадських організацій підприємців, науки та Черкаської агенції регіонального розвитку відбулося засідання фокус-групи. Тут обговорили регіональні проблеми розвитку малого та середнього підприємництва та напрацювали варіанти їх вирішення.

Зокрема, як відзначають у Департаменті регіонального розвитку ОДА, на зустрічі передбачили заходи в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2027 роки. Наступний етап – формування Черкаською агенцією регіонального розвитку та Департаментом регіонального розвитку проєкту заходів Програми та представлення їх на публічний розгляд.