В області презентували посібники із здорового харчування дітей

На Черкащині випустили навчально-методичні посібники із здорового харчування дітей. Видання унікальні. Аналогів немає в Україні. Про це повідомила ректорка обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Мова йде про книгу «Корисне харчування – основа здоров’я людини». Вона  розрахована на учнів початкової школи. А також методичний посібник «Естетичне приготування їжі – складова культури здорового харчування». Це видання для використання технологій вчителями при викладанні у 5-9 класах.

– Працювали над створенням видань спільно із фахівцями, – зауважила Наталія Чепурна. – Очолювали групи методисти нашого інституту. Також залучили вчителів початкових класів, лікарів-педіатрів, дієтологів, представників Держпродспоживслужби.

Тираж – 1,5 тис. примірників. Посібники отримають усі школи області.

Докладніше у відео: