В області навчають робити успішний бізнес

Що було зроблено за період навчання в Черкаській школі SMRNK, які результати є наразі та які плани на майбутнє розповідає засновниця альтернативної школи дитячого розвитку “Discovery School”  Юлія Бровченко.

Якщо ви мріє почати свою справу чи маєте ідеї, але не маєте інструментальних

знань: як почати, що робити, можливо маєте бізнес та хочете його розвивати,
масштабувати, реанімувати або відкрити новий, обов’язково маєте зареєструватись на дев’ятий навчальний потік. Він стартує 14 вересня 2020 року, що вчетверте запустили Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаська агенція регіонального розвитку в партнерстві з Черкаською школою підприємництва – SMRNK.
Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків: Вступний блок – “Басейн” та
“Основний Блок”.
Участь в “Основному Блоці” можлива лише для тих, хто пройшов “Басейн”.
Умови відбору буде оголошено під час проходження “Басейну”. А ще дуже важливо зазначити, що слухачам які пройдуть “Основний Блок” навчання, 40% вартості Курсу покриває Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА. Окрім цього, 1 випускник із найкращою бізнес-ідеєю виграє мікро-грант на реалізацію свого проекту від Департаменту регіонального розвитку та Черкаської агенції регіонального розвитку.
Важливо зазначити, що навчання відбувається в межах обласної Стратегії та
Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року, адже одним із її пріоритетних завдань є фінансування підприємницької освіти.
Участь в курсі можуть брати підприємці та ті, хто має намір відкрити власний бізнес.

Деталі про Курс та Реєстрація тут: https://smrnk.com/sd9/
За додатковою інформацією прохання телефонувати +38 097 495 0707

Стрічка новин