В області нагородять 10 медиків Черкащини, які лікують хворих на коронавірус

До Всесвітнього дня здоров’я, 7 квітня, голова Черкаської ОДА Олександр Скічко пропонує встановити спеціальну премію для десяти лікарів, які лікують хворих на коронавірус.

Очільник області пропонує черкащанам написати імена медиків Черкаської області, які лікували хворих від COVID-19, у коментарях під його постом. Тих, кого згадуватимуть найчастіше, й відзначать цією премією.

Як зауважує Олександр Скічко, це має бути народна подяка.

«Якраз рік тому вся країна почала протистояти COVID-19. За цей час у нашій області вилікувалося 49 607 осіб. Знаю, що за кожним із випадків захворювання стоїть ціла історія людяності, професійності, порядності, самовідданості наших лікарів. Розповідайте ці історії – ми повинні знати своїх героїв поіменно!» – написав Олександр Скічко у Фейсбуці.