Ускладнення погодних умов: на регіональному засіданні ТЕБ та НС скоординували роботу на рівні області

На фото - регіональне засідання ТЕБ та НС

Робота ключової інфраструктури, проїзність автошляхів. Про ситуацію, у зв’язку з ускладненням погодних умов на Черкащині, йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ОВА.

Скоординували роботу на рівні області, у зв’язку з ускладненням погодних умов, – пояснив начальник ОВА Ігор Табурець. – Райони, громади – усі на зв’язку. Ситуація наразі цілком контрольована.

На фото - регіональне засідання ТЕБ та НС

На ранок циклон уже відійшов за межі області. Надалі синоптики прогнозують помірні морози.

– Окремо про освіту, – зауважив очільник Черкащини. – Маємо чіткі доручення уряду. Рішення – за засновниками та керівниками закладів, з урахуванням оперативної ситуації.

На фото - регіональне засідання ТЕБ та НС

За інформацією натепер, на Черкащині із 345 садочків – на дистанційку нині перейшли 33 заклади. Більшість шкіл до понеділка – на канікулах. Через погоду продовжили їх у 11 закладах, в онлайн перейшли 129.

На фото - Наталія Кравченко

– Ми в ОВА акцентували всім також на готовності 24/7 до надзвичайних ситуацій воєнного характеру, – наголосив Ігор Табурець. – Безпека, життя людей, стабільна робота об’єктів життєзабезпечення та зв’язку – понад усе. Маємо бути максимально дієвими задля стійкості й міці Черкащини. 

На фото - регіональне засідання ТЕБ та НС

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин