Уряд розширив Проєкт єОздоровлення
Діти з усієї України, які потребують соціальної підтримки, можуть відпочити та оздоровитися. Проєкт єОздоровлення – розширили.
На початку літа розпочав дію пілотний проєкт – єОздоровлення. У рамках проекту був запроваджений механізм “гроші ходять за дитиною” – для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги і підтримки.
Завдяки проекту, який реалізується Мінсоціполітики, вперше батьки дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї змогли отримувати кошти від держави на оздоровлення дитини. Ці кошти зараховуються на банківський рахунок одного з батьків і витрачати їх можна виключно на придбання путівки до дитячого табору.
На початку реалізації проекту фокус допомоги був спрямований на дітей, які, внаслідок війни, опинились у найбільш складному становищі, тобто дітей з регіонів, що були в тимчасовій окупації, знаходяться в зоні активних бойових дій чи на кордоні з російською федерацією.
Наразі до Постанови внесено зміни, які розширюють його дію на дітей з усієї України, які виховуються в малозабезпеченій родині і належать до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї. Відтепер, незалежно від місця проживання такої дитини, її родина отримала право і можливість скористатися державною програмою єОздоровлення. На відпочинок чи оздоровлення кожної дитини буде надано 14,165 тис. грн.
Нагадаємо, що батьки дітей, які відповідають зазначеним критеріям, отримають сповіщення про право на отримання коштів електронним повідомленням або теелфоном від працівника органу соціального захисту.
Щоб скористатися послугою, одному з батьків дитини треба звернутись до Приватбанку, отримати картку із спеціальним режимом використання й дочекатися зарахування коштів. Далі – самостійно обрати заклад для відпочинку чи оздоровлення дитини, з переліку закладів з Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Потім – забронювати місце для відпочинку своєї дитини у цьому закладі і розрахуватися за путівку отриманою карткою.
Аби забезпечити максимальну безпеку оздоровлення дітей, до переліку включено лише заклади вищої категорії.
Для уточнення інформації щодо проекту можна звертатися до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту або Національної соціальної сервісної служби (044) 2898789.
-
10:10Платникам податків Черкащини за пів року відшкодували більше 700 млн грн податку на додану вартість
У січні-червні 2024 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) в сумі 701,2 млн грн. У цілому протягом першого півріччя платники…
10:10 -
10:02Що для мене Україна? До Дня Незалежності стартував творчий конкурс
ІV Всеукраїнський творчий конкурс "Що для мене Україна?" до Дня Незалежності України стартував. До участі запрошують юних художників, співаків та волонтерів віком від 4 до…
10:02 -
09:37Марафон ідей і можливостей: на Черкащині триває хакатон для ветеранів і ВПО України
Об’єднані та заповзяті. В області молоді ветерани та внутрішньо переміщені особи з усієї України напрацьовують проєкти підтримки та самореалізації. Це відбувається на триденному хакатоні. Долучився…
09:37 -
09:19Загальні бойові втрати противника станом на 23 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.07.24 орієнтовно склали:особового складу ‒ близько 568980 (+1220) осіб,танків ‒ 8288 (+4) од,бойових броньованих машин ‒ 16000 (+20)…
09:19 -
09:14Звернення Президента
https://youtu.be/shaWJBGvUPg?si=7cgWoHJWPIb9murx Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткі підсумки цього дня. Наша команда готує ще чотири нові безпекові угоди для України. Вже найближчим часом ми розпочнемо…
09:14 -
08:49Перспективи приватизації в Україні: друге півріччя 2024 року
Друге півріччя 2024 року відкриває широкі можливості для інвесторів у різних секторах української економіки. Фонд державного майна України активно розширює перелік об'єктів приватизації, пропонуючи ринку…
08:49 -
17:25Гроші ходять за студентом: в Україні запроваджують гранти на навчання через Дію
Цьогоріч вступники-контрактники зможуть отримати фінансову підтримку від держави. Про це інформують у Міністерстві цифрової трансформації України. Грант частково покриє вартість бакалаврської програми або програми підготовки…
17:25 -
15:21Банкноти 500 гривень старого зразка замінюватимуть в обігу більш сучасними
За десять днів, із 1 серпня 2024 року, Національний банк розпочинає вилучати з обігу банкноти номіналом 500 гривень зразків 2003–2007 років (тобто старого зразка) з…
15:21 -
14:57В області триває підготовка до опалювального сезону
Підготовка до опалювального сезону на Черкащині в розпалі. Як підприємства області готуються до зими - ознайомив в.о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя…
14:57 -
14:21До вихідних в області утримається комфортна літня погода
Черкащина подолала період нестерпної спеки з аномально високими температурами. У вихідні середньодобова температура знизилася на 5-7º та наблизилася до кліматичної норми цього часу. У найближчі…
14:21 -
14:13Триває моніторинг надійності роботи енергетичних господарств соціально важливих об’єктів
Держенергонагляд, на виконання доручення Міністерства енергетики України, тримає на контролі процес підготовки систем енергопостачання соціально важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність громад, до роботи у випадку…
14:13 -
11:20Курс на відпочинок: в області триває літня оздоровча кампанія
145 дітей із Черкащини вирушили до Карпат на запрошення Фундації Олени Зеленської. Це – вихованці дитячих будинків сімейного типу. Про це розповів начальник ОВА Ігор…
11:20