«Уманьпиво» – перша пивоварня в Україні, що варить пиво на сонячній енергії
Підприємство «Уманьпиво» розширює можливості, випробовує нові смаки та завжди дбає про якість. Як виготовляють знане в Україні класичне «Жигулівське», лимонади та сидри, куди експортують та з ким співпрацюють, розповіли журналістам області під час екскурсії підприємством.
З 1878 року і до сьогодні в Умані виготовляють пиво, яке знають покоління українців. З кінця 1990-х «Уманьпиво» розпочало нову віху у своїй історії. Тоді тут повністю переобладнали лінії виробництва, встановили німецьке обладнання, запровадили сучасні технології.
– Для нас головне – якість усіх інгредієнтів, технологічність у виробництві та дотримання всіх принципів традиційного німецького пивоваріння, – розповідає директор з виробництва ТОВ «Уманьпиво» Станіслав Омельчук. – Солод, вода та хміль – основа нашого пива. Багато хто замінює солод ячменем, пшеницею, кукурудзяною січкою, крохмальною патокою, аби здешевити продукцію. Втім наше пиво виробляємо відповідно до стандартів, прописаних ще Баварським законом про чистоту пива 1516 року. Спільно з німецькою Академією пивоваріння Doemens розробляємо нові рецепти, обмінюємося досвідом та проходимо німецькі аудити як у технології пивоваріння, так і з енергоефективності виробництва.
Підприємство постійно розширює асортимент, пропонуючи поціновувачам нові смаки пива, сидру, лимонаду та квасу. До знаного усіма «Жигулівського» додалася лінійка «Уманського», більш преміального «Waissburg», фруктового пива «Софіївське», сидрів, лимонадів та квасу.
– Зараз поставляємо свою продукцію не тільки по Україні, а й у десяток інших країн, – додає Станіслав Омельчук. – Зараз найбільший наш експортер – Китай. Звідти маємо великий попит, тож зараз на нашому підприємстві своєрідне велике будівництво – розширяємо складські приміщення. На китайський ринок виготовляємо пиво за німецькими стандартами, і воно не відрізняється від того, що реалізуємо в Україні. Також закуповує наше пиво та лимонади Ізраїль. Для них виготовляємо кошерне пиво за всіма стандартами. Також, звісно ж, експортуємо в Німеччину.
На підприємстві послуговуються принципом «Добре робимо – добре буде». Це стосується не лише продукції, якість якої також перевіряють у себе в лабораторії, а й технологічного процесу.
– «Уманьпиво» – сімейна справа, куди вкладаємо всю нашу увагу, – зазначає директор підприємства Ігор Кисіль. – Зараз відкриваємо наші фірмові магазини, де можна придбати продукцію. Найбільший – біля нашого підприємства в Умані. Тут можна придбати «класику» нашого виробництва, або ж нові смаки. Приміром, до свят ми підготували гарбузове та імбирне пиво. Також у нас можна замовити продукцію онлайн через сайт. Щодо виробництва, то максимально використовуємо площі, встановлюємо сонячні панелі, аби додати «зелених» потужностей виробництву. Наша пивоварня – перша в Україні, що варить пиво на сонячній електроенергії.
Пивоварня «Уманьпиво» здобула першість в Українській народній премії в номінації «Пиво 2020». За результатами XXIII Міжнародного конкурсу пива, продукція пивоварні «Уманьпиво» здобула гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок.
-
09:33Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 6 квітня
Доба на Черкащині почалась із тривог. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. По ворожих повітряних цілях працювали сили та засоби ППО. - Наші оборонці…
09:33 -
08:18Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 5 квітня
Через ворожі дрони на Черкащині вночі були затяжні тривоги. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. У цей час наші захисники неба знищили 3 російські…
08:18 -
15:24Черкащина розширює мережу ветеранських просторів: +1 в Іркліївській громаді
В області працюють над створенням повноцінної мережі ветеранських просторів. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. За його словами, в громадах області вже маємо…
15:24 -
15:18Перші 100 родин отримали кошти для відбудови житла на власній ділянці
У рамках державної програми "єВідновлення" здійснено виплати для перших 100 родин, які подавалися на компенсацію за знищенне житло шляхом відбудови на власній ділянці. Загальна сума…
15:18 -
13:59Понад 29 тисячам працюючих пенсіонерів Черкащини перерахували пенсії
З 1 квітня в області перерахували пенсії для 29,5 тис. пенсіонерів. Про це інформують у ГУ Пенсійного фонду області. Із них 9,6 тис. – по стажу та заробітній…
13:59 -
13:51До зведеного бюджету від черкаських платників надійшло 8,4 млрд грн податків
За перший квартал цього року до зведеного бюджету від черкаських платників надійшло 8,4 млрд грн податків. Порівняно з показниками січня-березня 2024 року це більше на…
13:51 -
13:14Прозорість і підзвітність: в області продовжують моніторити публічні закупівлі
Публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro, відслідковують на Черкащині. Моніторинг здійснюють у межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 28 березня по 04…
13:14 -
12:43Про соціальний супровід військових у підрозділах
За два місяці 2025 року близько двох тисяч військовослужбовців та членів їхніх сімей отримали послугу соціального супроводу безпосередньо у підрозділах та військових шпиталях в межах…
12:43 -
10:56Черкаський драмтеатр представить «Украдене щастя» у Кракові
Виставу “Украдене щастя” представить Черкаський академічний обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка в межах XII Міжнародного фестивалю українського театру «Схід-Захід». Про це повідомляють в управлінні…
10:56 -
10:19Перша виплата 2025 року: аграріям компенсували 126,6 млн грн за українську техніку
Міністерство економіки України провело першу в 2025 році виплату за програмою компенсації 25% вартості української сільськогосподарської техніки. 126,6 млн грн вже перераховано покупцям техніки вітчизняного…
10:19 -
09:53Діалог бізнесу і влади: як підприємствам працювати в умовах війни
Про підтримку бізнесу в умовах війни, порядок дій у разі пошкодження майна, а також про запуск проєкту з відновлення обладнання йшлося під час 25-ої зустрічі…
09:53 -
09:18«Школа Супергероїв» розпочне роботу в двох медичних закладах Черкаської області
На Черкащині цього літа відкриють новий освітній простір «Школи Супергероїв». Він діятиме на базі двох медичних закладів — Черкаської обласної лікарні та Клінічного центру онкології,…
09:18