Умань уже готується до паломництва хасидів, – Олександр Скічко

В Черкаській ОДА працюють над тим, щоб єврейське свято Рош а-Шана минуло спокійно. Тому очільник області Олександр Скічко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Джоелом Ліоном, щоб обговорити організацію паломництва.

Також на зустріч були запрошені всі профільні служби та міська влада.

«Наразі маємо ключові питання: забезпечення правопорядку та надання медичної допомоги в час паломництва. Домовилися про співпрацю українських та ізраїльських поліцейських, а також медиків із обох сторін. У посиленому режимі працюватимуть і рятувальники», – сказав Олександр Скічко.

Значної уваги приділили на зустрічі питанню епідеміологічної ситуації в області, зокрема, в Умані.

«Надважливо подбати про антиковідні заходи. Черкащина й надалі має лишатися «зеленою». І цьому питанню ми будемо приділяти особливу увагу, враховуючи прогноз на рекордну кількість паломників», – сказав голова Черкаської ОДА.