Укрпошта презентувала поштову марку «Подарунки Святого Миколая»
У День святого Миколая, яке цьогоріч уперше відзначаємо в Україні 6 грудня, одночасно з Днем Збройних Сил України, Укрпошта вводить в обіг благодійну поштову марку «Подарунки Святого Миколая».
Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» відбувається в Києві на правому і лівому берегах столиці: на головпоштамті, що на Майдані Незалежності, і на Лівобережному поштамті. Спецпогашення – у всіх регіонах України. Штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим та м. Севастополя працюватимуть на Київському головпоштамті; штемпель Луганської області прикріплено до міста Добропілля (Донецька область).
Тираж поштової марки складає 600 000 примірників. Номінал марки — М = 18 грн (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України).) + 5,00 грн (благодійна складова). Ціна маркового аркуша — 115 грн. До поштової марки Укрпоштою традиційно випущено конверт «Перший день» та художню картку.
Виручені від продажу поштової марки донатні кошти будуть направлені на підтримку Збройних Сил України.
На поштовому випуску «Подарунки Святого Миколая» в інтерпретації відомого українського художника-ілюстратора Костя Лавро вдалося поєднати два значущих для українців свята. Зберігши традиційно-дитячий образ святого Миколая — доброго дідуся-чарівника, художник майстерно відтворив та доповнив його актуальними деталями. Так, Миколай не летить по небу на санях, а їде на козацькому коні. За плечима в нього камуфляжний мішок, наповнений військовою технікою: літаками, танками, ракетами, які вкрай необхідні українському війську для нашої Перемоги.
На поштовій марці символічно відтворена перемога над ворогом: під копитами коня роздавлений символ росії — двоголовий орел, якогог Миколай пронизує палицею, ніби списом.
Відсьогодні придбати марку можна у відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.
Нагадаємо: у рамках новорічної кампанії Укрпошта запустила благодійну ініціативу «Пак теплих подяк» для наших захисників та захисниць. Мета проєкту – подарувати трішки тепла та забезпечити найнеобхіднішими речами Сили безпеки й оборони України, які зараз знаходяться на передовій. Придбати «підвішений» пакунок можна в Поштовому маркеті, а їх доставку організує національний поштовий оператор.
Окрім «Паків теплих подяк», кожен може відправити малюнки та листи, якими Укрпошта доповнить ці набори та все разом доставить нашим військовим. Слова подяки та тепла надсилайте за адресою: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
Укрпошта ініціювала чимало благодійних проєктів, ознайомитися та долучитися до яких можна за посиланням. Замовляючи поштові марки й аудіолистівки, ви автоматично донатити на підтримку ЗСУ й ДСНС, дитячих будинків та зоопритулків, відновлення культурних об’єктів і облаштування шкільних укриттів.
-
14:56Спорт сильних: на Черкащині борці виборюють всеукраїнську першість
Сьогодні Черкащина приймає Кубок України з греко-римської боротьби. Першість виборюють понад 140 спортсменів із 14 областей України. Зокрема, й нашої. Учасників та їхніх тренерів привітав…
14:56 -
17:56«В агро треба прибирати перепони, а не вибудовувати їх», – Ігор Табурець
День дискусій і пошуків оптимальних шляхів упровадження реформи з меліорації. На Черкащині триває ІІІ Меліоративний форум і виїзні комітетські слухання Комітету Верховної Ради України з…
17:56 -
16:49Версія 2.0: в Україні посилюють регіональну координацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Оновлена. Масштабована. Людиноцентрична. Поле присутності Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» посилюють в Україні через рік після створення Регіональної координації. Про це інформують в координаційному…
16:49 -
16:36В області прогнозують зниження температур
Гігантський блокуючий антициклон-довгожитель, який у метеорології називають «парниковим котлом», тривалий час не допускав у наш регіон свіже повітря Атлантики. Проте вчора він все ж дозволив…
16:36 -
16:10На Черкащині триває жнивна кампанія
Майже 800 тис.тонн збіжжя та зернобобових вже зібрали на Черкащині. Аграрії обробили 138,6 тис. га. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку ОВА. Середня урожайність…
16:10 -
15:53Каталог “Українська техніка для громад” презентували на Черкащині
У межах президентської політики “Зроблено в Україні” в Черкасах відбулась нарада щодо всеукраїнського роуд-шоу “Українська техніка для громад”. У Черкаській обласній військовій адміністрації керівникам громад…
15:53 -
12:42Прозорість і підзвітність: щотижневий моніторинг публічних закупівель на Черкащині
На Черкащині продовжують відстежувати публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 11 по 19…
12:42 -
12:35Жнива-2024: в Україні вже намолочено понад 15 млн тонн зернових та олійних
Аграрії всіх областей збирають ранні зернові культури. Загалом обмолочено 4 403, 25 тис. га зернових і олійних, намолочено 15,7 млн тонн нового врожаю. Про це…
12:35 -
11:21На порталі Дія доступний сервіс електронного бронювання військовозобовʼязаних працівників
Ключова мета запровадження бронювання через портал Дія – максимально пришвидшити процес, зробивши його автоматизованим й наскільки це можливо скоротити час очікування. Керівники критично важливих для…
11:21 -
10:34Влада зобовʼязала мобільних операторів забезпечити 10 годин роботи мережі без світла
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій оновив вимоги щодо роботи базових станцій мобільних операторів в умовах воєнного стану. Тепер під час відключень електроенергії мобільний зв’язок…
10:34 -
09:08Ігор Табурець зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні
З надійними партнерами пліч-о-пліч. Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Мартін Єґер під час візиту на Черкащину зустрівся з очільником області…
09:08 -
08:56Урядовці, представники місцевої влади та міжнародні партнери проводитимуть спільні брифінги щодо подолання енергетичних викликів
Представники Офісу Президента України, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та дипломатичних установ започаткували проведення спільних брифінгів. Вони відбуватимуться що два тижні та будуть…
08:56