Українським оборонцям у Холодному Яру вручили нагороди

Біля Гайдамацького ставу, що в Холодному Яру, у День Української Державності військовим вручили високі нагороди. Передала їх оборонцям від імені начальника ОВА Ігоря Табурця його перша заступниця Наталія Кравченко.

Зокрема, українських військових відзначили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест Військова честь», відзнакою міністра оборони України – медаллю «За поранення», «За сприянням Збройним Силам України», обласною відзнакою «Холодний Яр».

Також почесними грамотами та подяками обласної військової адміністрації відзначили науковців, волонтерів та активних громадян, які підтримують Сили оборони.

Звертаючись до присутніх, Наталія Кравченко відзначила, що нині державність, здобуту пращурами, наші захисники та захисниці виборюють у жорстоких боях понад десятиліття.

– Шлях становлення української державності непростий, він має тисячолітню історію, – зауважила посадовиця. – Зараз у боях наші мужні захисники та захисниці відстоюють право на Україну. Бути українцями. Ми вистоїмо та утвердимо нашу державність. Ми були, є і будемо! Чужого нам не потрібно, але і свого ми не віддамо!

Нагадаємо, День Української Державності відзначають 15 липня. Він встановлений Указом Президента від 24 серпня 2021 року. Саме у цей день у 988 році князь Володимир Великий прийняв християнство як державну релігію Русі-України.