У Шполі планують реконструювати стадіон “Колос”

У Шполянській територіальній громаді беруться реконструювати стадіон «Колос» і переобладнати його у багатофункціональну зону, яка дасть змогу жителям громади займатись різними видами спорту. Реалізацію масштабного проєкту планують здійснити за 2-3 роки і депутати вже виділили на це 1 млн 400 тис. грн.

Технічним завданням для проектування передбачається проведення реконструкції адміністративної будівлі, встановлення санвузлів, душових кімнат для спортсменів, відремонтувати роздягальні.

На території стадіону обладнають сучасні глядацькі трибуни на основному футбольному полі. Побудують скейт-парк, фізкультурний майданчик, створять воркаут (зона для тренувань на свіжому повітрі).

Також, планують зробити поле для тенісу, баскетбольне поле, площадку для стрибків в довжину, відремонтувати міні-футбольне поле. Поруч із стадіоном облаштують відкриту парковку для автомобілів та сквер із зеленими насадженнями.

За інформацією Шполянської ОТГ