У Руській Поляні капітально відремонтували амбулаторію

У селі Руська Поляна Черкаського району капітально відремонтували будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Роботи розпочалися у листопаді 2020 року та вартували 3,8 млн грн, інформують у Черкаській РДА.

В амбулаторії обслуговують 6 тисяч пацієнтів – жителів Руської Поляни. Тут працюють троє лікарів загальної практики-сімейний лікар, один терапевт, лікар-гінеколог, лаборант, стоматолог, 6 медичних сестер. Функціонує денний стаціонар на 10 ліжок.

Руськополянський сільський голова Олег Гриценко пишається оновленою будівлею у центрі громади, адже й сам сюди доклав чимало зусиль:

– Для нашої громади ремонт амбулаторії – величезний плюс, – каже він. – Це новий рівень надання якісних, сучасних медичних послуг. Лікарі та медичний персонал дуже задоволені, що умови, в яких вони працюють, поступово покращуються. Нарешті і відвідувачі і працівники закладу перебуватимуть у комфортних умовах.

Капітальний ремонт у будівлі не проводився ще з часів будівництва приміщення, а це 80-ті роки.

-Надзвичайно приємно, що у нашому районі втілюються в життя такі проекти, адже для громади галузь охорони здоров’я – це особливо важлива річ, – відзначає голова Черкаського району Валерія Бандурко. – В умовах реформування системи охорони здоров’я важливо, щоб надання медичних послуг у селі було на високому рівні. Тому над покращенням матеріально-технічної бази, створенням належних умов праці медиків та перебування пацієнтів варто активно працювати на усіх рівнях влади, – зазначила Валерія Бандурко.