У районах Черкащини тривають роботи з відновлення доріг

На виконання програми Президента України #Великебудівництво продовжуються роботи з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах передбаченого фінансування. Розповідаємо, які роботи виконали у Шполянському та Катеринопільському районах.

У Шполянському районі на а/д О 242025 /Шпола − Мокра Калигірка − Катеринопіль/ − Товмач виконали на 48 м2 ямковий ремонт, провели ліквідацію вибоїн пневмоструменевим методом на площі 800 м2,  влаштували 398 м2 вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Також здійснили планування узбіч і скошування трави. Планується встановлення дорожніх знаків.

Між тим, продовжуються роботи на а/д О 242005 /Т-24-01 Городище – Шпола − Новоукраїнка − Бобринець − Устинівка/ − Маслове, що має білощебеневе покриття.  За рахунок зарезервованих коштів з експлуатаційного утримання доріг у вересні-жовтні 2020 року провели профілювання 1 120 м2 білощебеневого покриття з додаванням нового матеріалу. Планується встановлення дорожніх знаків.

У Катеринопільському районі на а/д О 240809 Катеринопіль − Пальчик – Ямпіль, протяжність якої складає 21,4 км, ліквідували 800 м2 ямковості, провели влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття площею 3 350 м2. Крім того, виконали планування узбіч автогрейдером, періодично проводилось скошування трави,  нанесли 16,5 км горизонтальної дорожньої розмітки і 2 пішохідних переходи, встановили 26 дорожніх знаків.

На а/д О 240810 /Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль − Тальне − Маньківка/ − Гуляйполе встановили 10 дорожніх знаків і нанесли розмітку пішохідного переходу.

На а/д 240812  /Катеринопіль − Пальчик − Ямпіль/ − Шостакове, протяжність якої складає 1,2 км, нанесли 0,75 км горизонтальної дорожньої розмітки і встановили 4 знаки.